5G від «Київстару» запустили на головному вокзалі Львова

Оператор «Київстар» розширив тестову зону мобільного зв’язку 5G у Львові. Тепер технологія працює на території головного залізничного вокзалу міста.

Про це повідомили на сторінках «Київстару».

Вперше в Україні компанія почала тестувати 5G саме у Львові. Першу зону мережі запустили в історичному центрі міста у січні 2026 року, а тепер її розширили.

Для підключення користувачам потрібен лише смартфон із підтримкою цієї технології. Змінювати SIM-картку не потрібно.

Total
0
Shares