Затримка ремонтних робіт на мості, що на Кульпарківській: причина

Фото: департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР

У департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР пояснили причини затримки ремонту моста на вул. Кульпарківська. Зокрема, протягом розкриття деформаційних швів посередині мосту виявили більші пошкодження конструкцій, ніж це з’ясували під час попередніх обстежень. Внаслідок цього провели додаткові роботи. Ремонт цієї ділянки почали 9 липня.

На мості вже провели бетонування двох крайніх смуг проїжджої частини, армування й відновлення конструкцій, облаштували хідники, які готові до асфальтування. Після закінчення технологічного витримування бетону тротуари заасфальтують. Ремонт триватимуть орієнтовно до 15 листопада за сприятливих погодних умов. Крім того, під мостом ще проводитимуть роботи, проте вони не вплинуть на рух транспорту.

Нагадаємо, що 27 жовтня розпочали ремонт переїзду на вул. Пластова, громадський транспорт курсує за зміненими маршрутами.

Total
0
Shares