З полону повернувся житель Львівщини

Фото з телеграм-каналу Максима Козицького

Під час обміну військовополоненими, який провели 9 червня, додому повернувся 25-річний Михайло Сковира з міста Жовква, повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Військовий потрапив у російський полон у березні 2022 року й перебував у Оленівці, Мордовії та Кашині.

Нагадаємо, Нагадаємо, що Кирило Буданов, керівник Головного управління розвідки при Міністерстві оборони (ГУР МО), зазначив, що обмін тілами загиблих має відбутися протягом 9 — 15 червня.

Total
0
Shares