На перехресті Княгині Ольги – Бойчука запрацювали нові світлофори

Фото: Львівавтодор

5 червня на перехресті вул. Княгині Ольги – Бойчука ввели в експлуатацію новий світлофорний об’єкт. 

Світлофор працює в адаптивному режимі: пішоходи можуть увімкнути зелене світло натисканням кнопки на опорі. 

Для переходу чотирисмугової дороги з трамвайними коліями виділено до 29 секунд, а біля трамвайної зупинки – 12 секунд. Якщо трамваїв поблизу немає, зелений для пішоходів на коліях горітиме постійно. Коли трамвай наближається – пішохідна фаза вимикається.

Фото: Львівавтодор

Нагадаємо, що 22 травня на перехресті вулиць Зелена – Зубрівська запрацював новий світлофорний об’єкт

Total
0
Shares