Водойма в Брюховичах, відома як озеро Корса, тепер доступна для всіх. Шевченківська районна адміністрація розпочала демонтування огорожі. Про це повідомив міський голова Андрій Садовий.
Водночас тривають судові засідання щодо незаконно збудованих об’єктів. Мовиться про ресторан-замок та альтанки.
Нагадаємо, озеро та земельна ділянка перебували у приватній власності. Навколо водойми звели паркан, що унеможливлює доступ громадян до води, що суперечить Водному кодексу. Наприкінці жовтня 2024 року Верховний Суд України повернув озеро в комунальну власність.





