Сьогодні під час обміну з російського полону повернули 205 українських бійців. Це вже п’ятий обмін у цьому році, зазначили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.
Серед звільнених є представники Збройних сил України, зокрема Військово-морських сил, Повітряних сил, Десантно-штурмових військ, Сил ТрО, а також Національної гвардії та Державної прикордонної служби.
Визволені військові воювали на Донеччині, Луганщині, Харківщині, Запоріжжі, Сумщині та Київщині. Крім того, також є захисники з гарнізону Маріуполя.
Нагадаємо, під час обміну, що відбувся перед Великоднем, в Україну повернулися 277 бійців.








