15 квітня через пошкодження колектора частину вул. Шептицьких перекрили для руху транспорту. Працівники Львівводоканалу провели ремонтні роботи, повідомляє пресслужба ЛМР.
У п’ятницю, 18 квітня, вулицю відкриють для проїзду, тролейбуси №27 та №32 курсуватимуть за звичним маршрутом.
Нагадаємо, що на вул. Винниченка зробили зупинку для громадського транспорту.





