На Сихові призупинили подачу теплопостачання до 64 будинків

3 березня у Сихівському районі призупинили подачу опалення і гарячої води до 64 будинків. 

Про це повідомила Львівська міськрада.

Причиною припинення теплопостачання є ліквідація аварійного прориву на магістральній тепловій мережі, що на вулиці Стрийській, 51. 

Теплопостачання призупинили за такими адресами:

  • вулиця Боднарська, 16;
  • вулиця Гашека, 15, 15-А, 17, 19, 20, 20-А, 22, 22-А, 24;
  • вулиця Максимовича, 2-А, 3, 4, 5, 6, 7-Б, 7, 7-А, 9, 9-А;
  • вулиця Скорини, 6, 6-А, 8, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40;
  • вулиця Стрийська, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 71-А, 71-Б, 73-А, 75, 77, 81, 85, 85-Б, 87, 87-А, 87-Б, 87-В, 89, 91, 93, 99, 101, 103, 107.

Роботи планують завершити до 17:00, після цього подачу тепла й гарячої води до будинків відновлять.

Нагадаємо, що у лікарні святого Луки завершили роботи з утеплення будівлі, що зменшить споживання енергії на 33%.

Total
0
Shares