Львівський ІТ Кластер спільно з ТзОВ «Кормотех» та компанією Enzym Group почали відбудову будинку за адресою Коновальця, 46, який зазнав руйнувань внаслідок російської комбінованої атаки по Львову 4 вересня 2024 року.
Про це повідомив Львівський ІТ Кластер.
Ремонт проводять у межах ініціативи Львівської міськради «Візьми будинок під опіку». На місці вже реалізують перші етапи відбудови:
- завершили огляд будівлі та створили план протиаварійних робіт;
- розпочали роботу над укріпленням даху, заміною вікон та ремонтом зовнішніх стін;
- перевірили вентиляцію, провели газопостачання та встановили відеоспостереження;
Проєкт будинку готовий на 90%, основний ремонт розпочнуть після експертизи. На відновлення вдалося зібрати 9,5 мільйонів гривень.
Нагадаємо, що у межах програми «Візьми будинок під опіку» група компаній OKKO відновить чотири будинки у Залізничному районі Львова, які були пошкоджені під час російського удару 4 вересня.








