Сьогодні на площі Ринок відкрили різдвяну шопку. На заході виступив міський голова Львова Андрій Садовий разом з дружиною, Катериною Кіт-Садовою, та Антон Лубій — майстер з роботи по дереву й соліст гурту «Йорий Кльоц», який створив цю шопку. Зараз він захищає Україну.
Антон Лубій створив цю шопку десять років тому. Цього року у ній замінили кілька елементів. На відкритті виступили два колективи, зокрема Львівського обласного театру ляльок, а також хор Gloria Львівської музичної школи №8.












