Кабмін погодив законопроєкт про виплати родинам загиблих цивільних одноразової грошової допомоги.
Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.
Законопроєктом передбачається:
- Виплати у розмірі 15 мільйонів гривень родинам цивільних осіб, які з 24 лютого по 25 березня 2022 року загинули під час участі у заходах оборони України разом із військовими формуваннями;
- уточнення підстав для надання статусу члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України;
- доплату до повної суми тим, хто вже отримав часткову компенсацію.
Нагадаємо, що уряд ухвалив ініціативу «Зимової єПідтримки» президента Володимира Зеленського.






