Ореста Олеська призначили на посаду заступника директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури з питань розвитку велосипедної інфраструктури.
Одним з головних завдань стане адаптація велоінфраструктури для ветеранів та залучення позабюджетних коштів.
Орест Олеськів очолював міське управління транспорту з 2019 року, раніше працював у різних підрозділах Львівської міської ради.
Водночас обов’язки керівника управління транспорту виконуватиме Олег Партика, заступник начальника цього управління.





