У лікарнях Львова перебуває 26 постраждалих від ракетного обстрілу

Станом на 9:00 ранку 5 вересня у лікарнях Першого територіального медичного об’єднання Львова наразі перебуває 26 пацієнтів, які постраждали внаслідок російського обстрілу Львова 4 вересня.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

10 людей у важкому стані, зокрема – 3 дітей. 

Загалом за день атаки до медзакладів міста поступило 54 пацієнти. Вже 28 із них повернулись додому.Нагадаємо, що львів’ян закликають здавати кров для постраждалих від ракетного обстрілу.

Total
0
Shares