З 16 по 18 вересня у Львові вдруге відбудеться Всеукраїнський форум міської мобільності.
Про це повідомляє Львівська міська рада.
Форум зосередиться на обговоренні найактуальніших питань у сфері міської мобільності:
- стійкість транспорту та мобільності в умовах дефіциту електроенергії та блекаутів;
- доступність та актуальні виклики, з якими стикаються українські міста при впровадженні безбар’єрних практик та адаптації міських просторів.
На заході будуть присутні представники центральної влади та місцевого самоврядування, бізнесу та громадських організацій.
Щоб взяти участь – потрібно подати заявку та отримати підтвердження від організаторів.
Форум є частиною реалізації Плану сталої міської мобільності Львова – стратегічного документа, що визначає транспортну політику міста на найближчі десять років.
Нагадаємо, що УЗ провела зустріч з центром Unbroken щодо інклюзивності Львівського вокзалу.







