У Львові відбудеться Всеукраїнський форум міської мобільності

З 16 по 18 вересня у Львові вдруге відбудеться Всеукраїнський форум міської мобільності. 

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Форум зосередиться на обговоренні найактуальніших питань у сфері міської мобільності:

  •  стійкість  транспорту та мобільності в умовах дефіциту електроенергії та блекаутів;
  • доступність та актуальні виклики, з якими стикаються українські міста при впровадженні безбар’єрних практик та адаптації міських просторів. 

На заході будуть присутні представники центральної влади та місцевого самоврядування, бізнесу та громадських організацій.

Щоб взяти участь – потрібно подати заявку та отримати підтвердження від організаторів.

Форум є частиною реалізації Плану сталої міської мобільності Львова – стратегічного документа, що визначає транспортну політику міста на найближчі десять років.

Нагадаємо, що УЗ провела зустріч з центром Unbroken щодо інклюзивності Львівського вокзалу.

Total
0
Shares