Життєстійкість буде темою першого уроку у львівських школах

Цього року у школах Львова темою першого уроку буде «Не легко, але рухайся», на якому говоритимуть про життєстійкість, розповів під час прямого ефіру начальник управління освіти міської ради Андрій Закалюк.

На першому уроці йтиметься про економічну, психологічну та мілітарну стійкість, а особливо життєстійкість. Це є тією рисою характеру, якою має володіти кожен українець, зазначає Андрій Закалюк.

Крім вчителів, уроки будуть проводити військові, ветерани та волонтери – це амбасадори, яких залучають до занять управління освіта разом з мережею ТВОРИ!

Нагадаємо, у Львові навчання у школах розпочнеться 2 вересня.

Total
0
Shares