Львів посів перше місце в Україні серед освітніх закладів, випускники яких набрали найбільше балів на мультипредметному тесті (НМТ). Зокрема, 54 львівські школярі здобули найвищі результати. Міський голова Андрій Садовий вручив їм премії розміром від 10 до 30 тис. грн, повідомляє пресслужба ЛМР.
Учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка набрала 800 балів, троє випускників отримали 600 балів, 50 — по 400 балів.
Випускникам вручать премії:
- за 800 балів — 30 тис. грн;
- за 600 балів — 20 тис. грн;
- за 400 балів — 10 тис. грн.
Нагадаємо, «Львівська Пошта» раніше писала про вступну кампанію — 2024. Подробиці — у матеріалі.





