У парку Знесіння на ділянці 40 га розпочнуться роботи з благоустрою. Про це повідомляє Львівська міська рада.
Підготовчі роботи хочуть розпочати цього літа, в серпні. Встановлення нових окремих елементів та облаштування доріжок планують наступного року.

Що нового планують облаштувати в парку:
- доступні доріжки;
- інклюзивний туалет;
- місце, щоб набрати води;
- інформаційний центр;
- болотяний парк;
- тераса над водою – оглядовий майданчик;
- впорядкувати зони відпочинку з виділеними місцями для вогнища, пікніків та риболовлі;
- Спортивні та ігрові зони: турніки, лабіринт-балансир та лазанки.
У парку не будуть проводити капітальні роботи: для облаштування нових зон планують використовувати природні матеріали з мінімальним втручанням.



Під час розробки концепції благоустрою врахували побажання місцевих жителів та представників громадських організацій. Їхні думки та пропозиції обговорили на зустрічі, що відбулася 21 липня.
Нагадаємо, що у Скнилівському парку з’явиться сенсорна стежка.








