Парк Знесіння оновлять та облаштують доступні зони відпочинку

У парку Знесіння на ділянці 40 га розпочнуться роботи з благоустрою. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Підготовчі роботи хочуть розпочати цього літа, в серпні. Встановлення нових окремих елементів та облаштування доріжок планують наступного року.

Що нового планують облаштувати в парку:

  • доступні доріжки;
  • інклюзивний туалет;
  • місце, щоб набрати води;
  • інформаційний центр;
  • болотяний парк;
  • тераса над водою – оглядовий майданчик;
  • впорядкувати зони відпочинку з виділеними місцями для вогнища, пікніків та риболовлі;
  • Спортивні та ігрові зони: турніки, лабіринт-балансир та лазанки.

У парку не будуть проводити капітальні роботи: для облаштування нових зон планують використовувати природні матеріали з мінімальним втручанням.

Під час розробки концепції благоустрою врахували побажання місцевих жителів та представників громадських організацій. Їхні думки та пропозиції обговорили на зустрічі, що відбулася 21 липня.

Нагадаємо, що у Скнилівському парку з’явиться сенсорна стежка.

Total
0
Shares