У Львові створять Центр Свободи і Демократії

27 червня Львівська обласна рада, обласна військова адміністрація та Європейський Центр Солідарності (Гданськ, Польща) підписали меморандум про створення у Львові Центру Свободи і Демократії.

Про це повідомляє Львівська обласна рада.

Мета проєкту – розбудова партнерських зв’язків в Україні та за кордоном, а також співпраця з установами культури й науки.

Центр стане майданчиком для:

  • Співпраці польських та українських громадських ініціатив та організацій;
  • Проведення культурних заходів: виставок, кінофестивалів, концертів, зустрічей з діячами культури, політиками, підприємцями;
  • Дискусій та тренінгів для молоді.

Також щорічно  планують проводити міжнародний форум «Європа з поглядом у майбутнє – Гданськ-Львів».

Невдовзі у Центрі організують першу подію – польсько-українську виставку «За вашу і нашу свободу».

Нагадаємо, що Україна та ЄС підписали безпекову угоду.

Total
0
Shares