Підлітків запрошують взяти участь у квесті «Як риба в місті. Знесіння»

Фото: Музей Міста

29 червня у регіональному ландшафтному парку «Знесіння» відбудеться квест «Як риба в місті. Знесіння». Організовує подію Музей Міста. Підлітків віком 12 — 15 років запрошують взяти участь.

Спеціально для квесту Музей Міста спільно з UAComics створили мальопис. Під час заходу учасники дізнаються про історію парку, різноманіття його природи, а також побувають на дні прадавнього моря.

Учасникам нададуть набір мандрівника та мандрівниці, його можна буде отримати біля церкви Покрову Пресвятої Богородиці, що на вул. Личаківська, з 12:00 до 15:30.

Щоб взяти участь у квесті «Як риба в місті. Знесіння», потрібно:

  • зареєструватися за посиланням;
  • зібрати команду (2-5 людей), зокрема, це можуть бути сімейні команди;
  • підписатися на сторінку Музею міста у фейсбуці або інстаграмі;
  • прийти на обрану годину й отримати набір мандрівника та мандрівниці;
  • після проходження квесту повернути набір та отримати приз.

Нагадаємо, що у Львові триває книгообмін «Книжкова площа».

Total
0
Shares