Сьогодні в межах першого етапу обміну військовополоненими «1000 на 1000» в Україну повернули жителя Трускавця Андрія Гурського та Ігоря Гбура зі Самбірщини. Про це повідомив Максим Козицький, голова Львівської ОВА.
Андрій Гурський — майор, начальник штабу — перший заступник командира самохідного артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи 36 ОБрМП. Оборонець «Азовсталі», потрапив у полон у квітні 2022 року.
Ігор Гбур — молодший лейтенант, проходив службу у Першому прикордонному загоні. Потрапив у полон в травні 2022 року під час оборони «Азовсталі».
Нагадаємо, що у Львові 16 травня проведуть акцію-нагадування про військовополонених та зниклих безвісти.








