Захисники зі Львівщини повернулися з російського полону

Фото: Максим Козицький

31 січня відбувся обмін військовополоненими. В Україну повернулися 207 військовослужбовців. Серед них є троє жителів Львівської області. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький. Також він зауважив, що інформація ще доповнюється.

  • Владислав Івахов з Яворова. Служив у 36 окремій бригаді морської піхоти. Захищав Маріуполь. Потрапив у полон у травні 2022 року;
  • Святослав Багрій з Жидачева. Начальник юридичного відділу, депутат Жидачівської міської ради. Учасник АТО. Коли почалась повномасштабна війна, пішов добровольцем у лави ЗСУ, служив у 24 окремій механізованій бригаді ім. короля Данила. Потрапив у полон у березні 2022 року під Попасною;
  • Руслан Квас із Миколаєва, Львівська область. Служив у 24 окремій механізованій бригаді ім. короля Данила. Потрапив у полон наприкінці березня 2022 року поблизу м. Попасна;
  • Вʼячеслав Бутрім. Він родом з Новогродівки, що на Донеччині. Служив у 105 окремій бригаді територіальної оборони. З травня 2023 року перебував у полоні. Мама військовослужбовця наразі проживає у Новояворівську;
  • Микола Ярема зі села Карів. На початку повномасштабного вторгнення пішов добровольцем у Великомостівську прикордонну частину. У травні 2022 року пропав безвісти. Пізніше рідних сповістили, що Микола у полоні;
  • Василь Велюра зі села Боянець. Чоловік був учасником бойових дій, а після 24 лютого 2022 року воював у лавах окремої механізованої бригади ім. короля Данила. У полоні перебував з березня 2022 року.

Total
0
Shares