Координаційний штаб запускає push-сповіщення у Дії для родин зниклих безвісти осіб, полонених цивільних та військових. Раніше сімей сповіщали через смс-повідомлення, повідомляє Мінцифри.
Проблема у сповіщеннях через смс полягала в активності шахраїв, які імітували дані від Коордштабу – надсилали неправдиву інформацію та пропонували за винагороду «пришвидшити» обмін.
У Дії також сповіщатимуть про факт підтвердження перебування людини у полоні, якщо до цього її вважали зниклою безвісти.
Інформування від Коордштабу надходитимуть, якщо:
- ви авторизовані у Дії
- маєте верифіковану картку платника податків
- подавали заяви через Особистий кабінет Коордштабу
Нагадаємо, Україна повернула додому 75 полонених Росією громадян.







