На День Незалежності у Львові вшанували полеглих героїв

Фото: Роман Балук

24 серпня, на 34-ту річницю проголошення Незалежності у Львові відбулись заходи з вшанування пам’яті полеглих борців за незалежність нашої країни, повідомили у львіській міській раді.

На Личаківському цвинтарі на полях почесних поховань запалили лампадки і поклали квіти до могил Героїв, та спільно помолились за всіх, хто віддав життя за Україну.

До вшанування долучились рідні захисників, військові, керівники міста, та області, духовенство та громадськість.

Нагадаємо, 30 серпня у Стрийському парку відбудеться щорічний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України», присвячений пам’яті захисників та захисниць, які загинули під час російсько-української війни. 

Total
0
Shares