В Україні створять цифрову систему управління багатоквартирними будинками

Фото: Виконком ЛМР

Уряд ухвалив постанову, згідно з якою в Україні створять електронну систему для управління багатоквартирними будинками.

Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації України.

Нова цифрова платформа «Наш дім» об’єднає всю актуальну інформацію про багатоквартирні будинки, їх співвласників, ОСББ. Цифровізація управління будинками зробить його прозорішим, а також стане зручним інструментом для державної аналітики щодо багатоквартирних будинків. Це допоможе ухвалювати ефективні рішення у формуванні житлової політики. 

Система «Наш дім» запобігатиме корупційним ризикам та зменшить вплив людського фактора.

Роботу платформи планують почати протягом двох років.

Нагадаємо, що Міністерство цифрової трансформації запустило Єдиний державний реєстр домашніх тварин.

Total
0
Shares