Українським вчителям виплачуватимуть щомісячну надбавку

Уряд ухвалив рішення про щомісячну надбавку вчителям до основної заробітної плати.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль за підсумками засідання Кабміну 8 листопада.

З 1 січня 2025 року вчителям та вчителькам почнуть виплачувати додаткову тисячу гривень. Також виплати збільшаться і з 1 вересня 2025 року: працівники та працівниці закладів загальної та середньої освіт отримуватимуть по дві тисячі гривень надбавки. 

Нагадаємо, що «Львівська Пошта» поспілкувалася з Володимиром Перервою – наймолодшим з директорів шкіл Львова.

Total
0
Shares