Українські ветерани підіймуться на Еверест і збиратимуть кошти на відновлення військових

Ветерани Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України, які мають ампутації, вирушать на базовий табір Евересту в межах проєкту Limitless. Мета — зібрати 3 млн грн на обладнання для боротьби з фантомними болями для бійців, які проходять реабілітацію у центрі Unbroken, мовиться на сторінці організаторів.

Зокрема, в експедиції візьмуть участь Іван Тарн (спецпідрозділ «Артан») і Олександр Дашко (спецпідрозділ Kraken). Крім того, за донат розміром 50 грн можна виграти iPhone 16, 100 грн — MacBook Pro 16. Посилання на «банку» тут.

Нагадаємо, що українські ветерани піднялися на гору Кіліманджаро.

Total
0
Shares