До 12-річчя благодійного фонду «Повернись живим» у кав’ярнях 12 українських міст пригощатимуть солодким за оформлення щомісячної підписки на адмінку фонду. До ініціативи долучилися й львівські заклади.
Про це пише Віледж.
Щоб отримати частування, відвідувачам потрібно показати в закладі підтвердження підписки на адмінку, яку можна оформити через monobank у сервісі Base by Mono.
Акція охопить заклади в Києві, Львові, Хмельницькому, Луцьку, Черкасах, Івано-Франківську, Трускавці, Буковелі, Ужгороді, Чернівцях, Дніпрі та Миколаєві.
У фонді пояснюють, що «адмінка» – це адміністративні витрати організації, зокрема оплата роботи команди, закупівля та доставлення допомоги, а також підготовка звітності. Там наголошують, що не утримують відсоток із донатів, які надходять на потреби Сил оборони.
Перелік закладів-учасників у Львові:
- «Хліб-сіль», вулиця Саксаганського, 36;
- Dungeon coffee, бульвар Лесі Українки, 12;
- Honest Coffee Bar, вулиця Мечникова, 7;
- Namelaka, вулиця Межигірська, 63;
- Namelaka, вулиця Велика Васильківська, 51;
- Honey, вулиця Жилянська, 25;
- Honey, вулиця Нижній Вал, 19/21;
- Honey, вулиця Хрещатик, 38 (ЦУМ);
- Honey, вулиця Ярославів Вал, 20;
- «Закапелок», вулиця Костянтинівська, 16;
- Blur Coffee, вулиця Мечникова, 5;
- «Щиро», вулиця Юрківська, 6/32;
- Cafe Boutique, вулиця Саксаганського, 102;
- Cafe Boutique, вулиця Кониського, 16;
- Cafe Boutique, вулиця Хорива, 4;
- «Львівська майстерня шоколаду», вулиця Антоновича, 45;
- «Львівська майстерня шоколаду», бульвар Тараса Шевченка, 36/16;
- «Василеві Пироги», вулиця Академіка Янгеля, 2;
- Pure & Naive, вулиця Івана Франка, 25/40.
Нагадаємо, штабний фонд Третьої штурмової запустив новий етап великої благодійної кампанії «За маму, за тата. За Третю штурмову!». Ініціатива об’єднала понад 40 відомих барів України.








