Наступного року українці старше 40 років зможуть безкоштовно пройти медичне обстеження

З початку 2026 року уряд України планує запровадити для громадян віком від 40 років безкоштовну щорічну перевірку стану здоров’я. 

Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, пише РБК-Україна.

За словами прем’єрки, нова державна програма передбачатиме базовий медичний чекап раз на рік для кожного громадянина. 

Нагадаємо, що Верховна Рада України 17 липня підтримала кандидатуру Юлії Свириденко на посаду прем’єр-міністерки.

Total
0
Shares