З початку 2026 року уряд України планує запровадити для громадян віком від 40 років безкоштовну щорічну перевірку стану здоров’я.
Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, пише РБК-Україна.
За словами прем’єрки, нова державна програма передбачатиме базовий медичний чекап раз на рік для кожного громадянина.
Нагадаємо, що Верховна Рада України 17 липня підтримала кандидатуру Юлії Свириденко на посаду прем’єр-міністерки.








