29 травня на площі Ринок представили всі три «Золоті мʼячі», які коли-небудь отримували українські футболісти. Це нагороди Олега Блохіна (1975), Ігоря Беланова (1986) та Андрія Шевченка (2004).
Разом із трофеями до міста завітали й самі легендарні футболісти.
Виставка триватиме до неділі, 1 червня, після чого «Золоті мʼячі» вирушать у турне іншими містами України.
Біля виставкової конструкції також діє футбольний магазин із сувенірами, де кошти від продаж підуть на підтримку дитячого футболу.

Нагадаємо, що на честь 20-річчя з моменту вручення Андрію Шевченку нагороди «Золотий м’яч», трофей подорожував містами України та поїздами Укрзалізниці.








