Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб повідомив про зростання захворюваності на коронавірус. За минулий тиждень у місті зафіксували 653 нові випадки і ця цифра втричі перевищує показник попереднього тижня. Серед захворілих – 178 дітей.
За цей період у Львові госпіталізували 177 пацієнтів, і з них 74 – діти. На жаль, зафіксували один летальний випадок: від ускладнень, спричинених вірусом, помер 65-річний чоловік.

Загалом за тиждень по медичну допомогу з ознаками ГРВІ звернулись 5426 людей, серед яких 1906 – діти. З них госпіталізували 264 особи, зокрема 130 дітей.
Нагадаємо, що минулого року проти коронавірусу на Львівщині робили щеплення вакциною Pfizer.






