З 27 січня по 2 лютого на Львівщині зафіксували перевищення епідпорогу із захворюваності на грип та ГРЗ. Протягом цього періоду захворіло понад 10 тисяч жителів області – на 715 людей більше, ніж за попередній тиждень.
Про це повідомила Львівська ОВА.
Протягом тижня за медичною допомогою звернулися 10 846 жителів Львівщини, 5 716 серед них – діти. Серед дорослих найбільш уражена вікова група 30-64 років (26,9%), серед дітей – 5-14 років (29%).
Серед інших вікових груп:
- діти дошкільного віку 0-4 роки – 14,3%, 1 553 випадки;
- діти віком 5-14 років – 29%, 3 142 хворих;
- підлітки 15-17 років – 9,4%, 1 021 випадок;
- молодь 18-29 років – 13,2%, 1 431 випадок;
- дорослі 30-64 років – 26,9%, 2 922 випадки;
- люди 65 років та старші – 7,2%, 777 випадків.
З 27 січня по 2 лютого госпіталізували 134 хворих, протягом попереднього тижня – 96. Серед них – 80 дітей на противагу 55.
За результатами дослідження матеріалу від хворих вірусологи виявили вірус грипу А, грипу В, аденовірус, риновірус, риносинтиційний вірус (РС).
У Центрі контролю та профілактики хвороб просять не скеровувати дітей з ознаками застуди в школу та садочки, а також звертатися до сімейного лікаря у разі виявлення симптомів.
Нагадаємо, що з 20 до 26 січня на Львівщині зареєстрували 10 131 хворого з ознаками застуди (ГРВІ), грипу та COVID-19, що на 654 більше від попереднього тижня.








