На Львівщині зросла захворюваність на грип та ГРЗ 

З 27 січня по 2 лютого на Львівщині зафіксували перевищення епідпорогу із захворюваності на грип та ГРЗ. Протягом цього періоду захворіло понад 10 тисяч жителів області – на 715 людей більше, ніж за попередній тиждень.

Про це повідомила Львівська ОВА.

Протягом тижня за медичною допомогою звернулися 10 846 жителів Львівщини, 5 716 серед них – діти. Серед дорослих найбільш уражена вікова група 30-64 років (26,9%), серед дітей – 5-14 років (29%). 

Серед інших вікових груп:

  • діти дошкільного віку 0-4 роки – 14,3%, 1 553 випадки;
  • діти віком 5-14 років – 29%, 3 142 хворих;
  • підлітки 15-17 років – 9,4%, 1 021 випадок;
  • молодь 18-29 років – 13,2%, 1 431 випадок;
  • дорослі 30-64 років – 26,9%, 2 922 випадки;
  • люди 65 років та старші – 7,2%, 777 випадків.

З 27 січня по 2 лютого госпіталізували 134 хворих, протягом попереднього тижня – 96. Серед них – 80 дітей на противагу 55.

За результатами дослідження матеріалу від хворих вірусологи виявили вірус грипу А, грипу В, аденовірус, риновірус, риносинтиційний вірус (РС).

У Центрі контролю та профілактики хвороб просять не скеровувати дітей з ознаками застуди в школу та садочки, а також звертатися до сімейного лікаря у разі виявлення симптомів.

Нагадаємо, що з 20 до 26 січня на Львівщині зареєстрували 10 131 хворого з ознаками застуди (ГРВІ), грипу та COVID-19, що на 654 більше від попереднього тижня.

Total
0
Shares