У межах підготовки до опалювального сезону Львівська область планує додатково закупити 12 блочно-модульних котелень. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.
На ці потреби уряд передбачив для області понад 219,5 млн грн. Фінансування спрямують на створення резервних джерел теплопостачання та забезпечення безперебійної роботи об’єктів критичної інфраструктури в опалювальний період.
Загалом Кабінет Міністрів України спрямував 3 млрд грн із резервного фонду держбюджету на закупівлю 216 блочно-модульних котелень по всій країні.








