Львів’ян запрошують на фінал чемпіонату України з регбі-15 серед юнаків 

Фото: Петро Адамик

2 листопада у Львові відбудеться фінал Чемпіонату України з регбі-15 серед юнаків 2009–2010 р.н. 

Матчі розпочнуться о 10:00 на стадіоні «Юність». Під час змагань будуть виступати найсильніші команди країни.

Нагадаємо, що «Львівська Пошта» у своєму матеріалі розповіла історію львівських регбійних команд та як англійська гра прижилась у Львові. 

Total
0
Shares