2 листопада у Львові відбудеться фінал Чемпіонату України з регбі-15 серед юнаків 2009–2010 р.н.
Матчі розпочнуться о 10:00 на стадіоні «Юність». Під час змагань будуть виступати найсильніші команди країни.
Нагадаємо, що «Львівська Пошта» у своєму матеріалі розповіла історію львівських регбійних команд та як англійська гра прижилась у Львові.








