До 25 роковин з дня зникнення Георгія Ґонґадзе українського журналіста, засновника медіа «Українська правда», у Міністерстві освіти та науки (МОН) розробили урок з історії та громадянської освіти для учнів 9 — 11 класів «Справа Ґонґадзе: коли один голос голосніший за систему». Його рекомендують проводити протягом 16 — 22 вересня або впродовж кількох тижнів після роковин, повідомили у МОН. Урок розробили спільно з «Премією імені Георгія Ґонґадзе» та ГО «Вчися».
Зокрема, у матеріалах уроку є рекомендації для вчителя, біографія Георгія Ґонґадзе, історична довідка про тодішні події в Україні, інтерактивні завдання. Інформація та план заняття доступні за посиланням.
Нагадаємо, що 16 вересня на площі Ринок відкриють експозицію «Щоденник Георгія Ґонґадзе».







