4 лютого у світі відзначають день боротьби проти раку. З 7 до 9 лютого онкологи та онкохірурги Першого медичного обʼєднання Львова проведуть безкоштовні консультації та обстеження пацієнтів.
Реєстрація на прийом триває до 18.00 5 лютого за посиланням.
Пацієнти зможуть отримати огляд та консультацію онколога та онкохірурга, ультразвукову діагностику, рентгенологічне обстеження, лабораторну діагностику на онкомаркери, дерматоскопію, консультацію хіміотерапевта та променевого терапевта.
Обстеження буде проводитися за такими напрямками:
•Доброякісні та злоякісні пухлини різних органів
•Передракові захворювання та пухлини жіночої репродуктивної системи
•Ущільнення та утвори молочних залоз
•Новоутворення шкіри
•Хіміотерапія
•Променева терапія
Прийом пацієнтів буде проходити в 3 лікарнях Львова: Лікарня святого Пантелеймона (вул. Миколайчука, 9); Лікарня святого Луки (вул. Навроцького, 23); Амбулаторно-поліклінічний центр (вул. Мазепи, 25)
Нагадаємо, що у Львові американські пластичні хірурги проводитимуть консультації для дітей з вадами обличчя та тіла.







