Двоє дітей зі скандального реабілітаційного центру на Львівщині знайшли нові родини

Фото ілюстративне

В жовтні цього року правоохоронні органи розпочали кримінальне провадження через випадки фізичного, психологічного та сексуального насильства над дітьми з боку керівника реабілітаційного центру на Львівщині. 

З того часу семеро вихованців інтернату перевели до комунального центру «Рідні». Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

За два місяці двоє дітей знайшли нові родини, троє знайомляться з потенційними опікунами, а найстаршу дівчинку прийняв християнський притулок. 

Нагадаємо, що «Українська правда. Життя» оприлюднила відео з навчально-реабілітаційного центру на Львівщині, на якому зафіксоване застосування насильства щодо дітей.

Total
0
Shares