21 квітня у Кишиневі завершився чемпіонат Європи з важкої атлетики, де Богдан Гоза, спортсмен зі Львівщини, здобув одразу дві медалі у надважкій категорії.
Український 23-річний майстер спорту здобув срібло у ривку з результатом 190 кг та бронзу у двоборстві з сумою 406 кг.
Ще одну нагороду до скарбнички збірної України приніс Владислав Прилипко з Донеччини. Він виборов бронзу у поштовху, піднявши 220 кг.
Нагадаємо, що на етапі Юнацької ліги з карате, що відбувся в іспанській Ґвадалахарі, львівські спортсмени здобули повний комплект нагород – золото, срібло та бронзу.








