У цифровий формат переведуть зібрання українських ікон, датованих XIV–XVIII століттям, повідомили у Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького.
Проєкт реалізовують в межах гранту від Світового конгресу українців. Зокрема, за ці кошти придбали сучасне обладнання, оцифрування, навчання працівників музею та публікація результатів роботи на сайті.
Нагадаємо, що у Пороховій вежі відкриють бібліотеку «Візарій», де зберігається література про живопис, архітектуру й дизайн.




