Хор «Гомін» вирушає у тур Україною: він охопить 20 міст

Фото: Львівський органний зал

Хор «Гомін» на чолі з Вадимом Яценком відправляється у тур Україною – колектив відвідає 20 міст.

Про це повідомили на сторінці Львівського органного залу.

Тур розпочнеться двома концертами у столиці, після чого «Гомін» вирушить у Білу Церкву, Чернігів, Житомир, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Одесу, Дніпро та інші міста.

«Заснований у 1988 році, хор несе крізь десятиліття силу, красу й велич української пісні. Його місія – відроджувати й прославляти хорове мистецтво, відкриваючи в музиці справжню глибину багатоголосся», – мовиться в анонсі.

Квитки на концерт можна придбати за посиланням.

Нагадаємо, «Львівська Пошта» опублікувала перелік липневих подій в Органному залі.

Total
0
Shares