«20 днів у Маріуполі» номінували на «Оскар»

23 січня о 15:30 за київським часом Американська академія кіномистецтв почала оголошення коротких списків номінантів на 96-ту премію «Оскар». Українська стрічка «20 днів у Маріуполі» — у номінації «Кращий повнометражний документальний фільм». Списки номінантів вже оприлюднили на сайті кінопремії.

Режисер фільму — Мстислав Чернов. Крім того, над кінострічкою працювали фотограф Євген Малолєтка та продюсерка Василіса Степаненко. «20 днів у Маріуполі» — це фільм про облогу українського міста, яка почалась у лютому 2022 року. Режисер тоді перебував у Маріуполі та знімав злочини проти людяності, які чинила Росія.

Церемонія нагородження відбудеться 10 березня.

Total
0
Shares