У Львові анонсували відкриття трьох закладів 

Всеволод Поліщук у своєму Telegram анонсував, що у Львові знову відчинить свої двері «Азійський» та відкриється ще 2 нових заклади. 

18 січня відкривається ресторан «Айда»-ресторан сучасної кримськотатарської кухні з додаванням страв різних кухонь Близького Сходу. 

Власниками закладу є Оксана та Володимир Каплуни («Ахалі») та Руслан Світлик. 

Ресторан знаходиться на вул. Шевченка 19 (навпроти сільпо)

Через 2 дні – 20 січня відкривається «Міф».

Концепція меню, за словами Поліщука- поєднання азійських та середземноморських технік приготування. Меню коротке та буде часто змінюватися.

Автори закладу- Marymo Group (Marevo, KOLOS) та Voodoo Ecommerce. 

Наразі заклад працює лише за попереднім бронюванням, а знаходиться на вул. Пекарська 2.

Також до кінця місяця перевідкриється «Азійський», який раніше знаходився у Futura HUB.

Заклад є частиною SHUM GROUP Нестора Шуманського ( Ramen Mo, «Грузинський»,«Промінь», «Сяйво»)

У закладі зміниться концепція. На цей раз не буде суші та ролів. Буде окрема видача супів – приблизно 7-9 супів в меню буде завжди. Локшина, рис, смажені сайди, закуски, а з алкоголю буде лише пиво.

Нова локація «Азійського» – вул. Січових Стрільців 8, точна дата відкриття невідома.

Total
0
Shares