«Свято музики у Львові»: вуличні музиканти збиратимуть мільйон для Третьої штурмової

21 червня у Львові відбудеться благодійне «Свято музики» – вуличні музиканти гратимуть просто неба по всій території міста.

Про це повідомив Інститут стратегії культури.

З 10:00 по 22:00 містом лунатиме музика різних жанрів: джаз, рок, техно, поп, класика, хоровий спів та фольклор. Виконавці збиратимуть мільйон гривень для Третьої окремої штурмової бригади у межах кампанії «За маму, за тата, за Третю штурмову». Також долучитися до збору можна за посиланням.

Дізнатися, де проходитимуть виступи, можна на мапі локацій.

Нагадаємо, що 28 та 29 червня у Музеї народної архітектури та побуту у Львові (Шевченківський гай) відбудеться літній ярмарок на Івана.

Total
0
Shares