На День Незалежності у Шевченківському гаю гратиме живий український фанк

24 серпня, на День Незалежності України, у Шевченківському гаю запрошують поринути в атмосферу українського фанку.

Про це повідомили у Львівському скансені.

У програмі заходу:

  • розмова про творення феномену української музики 60-80 років – о 17:00;
  • фанк на вінілах;
  • концерт – легендарні хіти українських ВІА у виконанні ВІА «Квартирник» – о 19:00.

Запрошені гості події – Валерій Вітер (ВІА «Кобза») та Віктор Морозов (ВІА «Смерічка», ВІА «Арніка»), ведучий – Богдан Іванусь.

Також захід матиме дрес-код – етнокежуал.

Квитки для дорослих коштують 360 гривень, для дітей від 15 до 17 років – 200 гривень. Їх можна придбати за посиланням.

Право на безплатний вхід матимуть ветерани та військові ЗСУ, діти до 14 років та люди з інвалідністю 1 групи (за наявністю підтверджуючих документів).

Нагадаємо, що 24 серпня, на День Незалежності України, у Львівському органному залі позвучить нова симфонія Сергія Пілютікова «Та, що танцює з вітром», написана на замовлення Органного залу.

Total
0
Shares