У мережі абоненти «Київстару» скаржаться на проблеми зі зв’язком

Фото: «Київстар»

Користувачі оператора «Київстар» скаржаться на проблеми з мобільним зв’язком та інтернетом. Офіційного коментаря від компанії немає, клієнти оператора залишають свої скарги під останнім дописом на офіційних сторінках у фейсбуці та інстаграмі.

Зокрема, проблеми зі зв’язком виникли у Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Полтавській та інших областях.

Нагадаємо, що 12 вересня у сервісі з відстеження руху громадського транспорту EasyWay трапився збій.

Total
0
Shares