Затриманий ексвикладач львівського вишу за організацію переправлення військовозобов’язаного через кордон

Фото: Прокуратура України

Колишній викладач одного з університетів Львова розробив схему переправлення військовозобов’язаного через держкордон. Йшлося про виготовлення документів про працевлаштування до Міжнародної організації кримінальної поліції (Інтерпол) та бронювання, повідомили в Львівській обласній прокуратурі.

На оформлення документів чоловік мав надати копії паспорта, ідентифікаційного коду, документів про освіту та свої фото. Водночас колишній доцент повідомив про те, як потрібно поводитися під час перетину кордону.

Зокрема, за такі послуги колишній доцент отримав 10 тис. доларів. Під час передавання останньої частини коштів, 3 тис. доларів, його затримали правоохоронці за ст. 208 Кримінального процесуального кодексу (КПК) України (Затримання уповноваженою службовою особою).

Затриманому повідомили про підозру в організації незаконного переправлення особи через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України). Йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави. Тривають слідчі дії.

Нагадаємо, Роману Гринкевичу, який є одним із фігурантів у справі про постачання неякісного одягу для Сил оборони, зменшили розмір застави.

Total
0
Shares