Викладачка львівського вишу вмикала російські навчальні відео на лекціях: подробиці

Фото: Львівський державний університет фізичної культури ім. Івана Боберського

17 вересня викладачка Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського під час онлайн-лекції вмикала студентам, які навчаються на спеціальності «Терапія та реабілітація», відео, зняті у російських реабілітаційних центрах. Про це повідомив Олег Карпов, керівник Української студентської асоціації фізичної терапії.

За його словами, показ тривав близько 20 хвилин з перервами на коментарі викладачки. Студенти попросили вимкнути відео або принаймні звук, аргументуючи своє прохання тим, що це російський контент. Водночас викладачка запропонувала дивитися матеріал, попри те, що його зняли у Росії, та вимкнути звук, якщо комусь з присутніх не до вподоби чути російську мову. Деякі студенти покинули онлайн-лекцію.

Зокрема, після інциденту у Львівському державному університеті фізичної культури ім. Івана Боберського створили комісію для розгляду цього прецеденту. На час дії комісії викладачку відсторонять від виконання обов’язків.

Нагадаємо, що у Львівському державному університеті внутрішніх справ проведуть капітальний ремонт кількох приміщень.

Total
0
Shares