З 1 червня, на вул. Пстрака запровадять односторонній рух. Відтепер рух транспорту здійснюватиметься лише в напрямку від вул. Шевченка до вул. Клепарівської.
Новий порядок передбачає такий поділ смуг: права – для руху транспорту, ліва – для паркування.
Вже завтра на вулиці встановлять дорожні знаки, які інформуватимуть про зміни.
Нагадаємо, що зміни організації руху біля Музею народної архітектури та побуту, які впровадили напередодні Великодня, будуть постійними.





