23 жовтня близько 18:05 на вул. Княгині Ольги трамвай збив жінку та її дворічного онука на пішохідному переході. Внаслідок ДТП дитина не постраждала, 44-річну місцеву жительку госпіталізували — вона перебуває у реанімації. Правоохоронці встановили, що водій трамвая перебував у алкогольному та наркотичному сп’янінні. Його затримали, невдовзі водієві оберуть запобіжний захід, повідомляє Поліція Львівської області.
Слідчі Львівського районного управління поліції №2 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України. 50-річному водієві трамвая загрожує покарання — позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами терміном від трьох до п’яти років.
Нагадаємо, що на території ЛАЗу сталася пожежа, постраждалих немає.





