У першій міській поліклініці тимчасово не прийматимуть пацієнтів: причина

Фото: Управління охорони історичного середовища

З 1 липня Перша міська поліклініка міста Львів змінить назву. Медзаклад перейменують на Шосту міську поліклініку. Через це тимчасово призупинять записи до лікарів.

Графіки приймання будуть закриті з 1 липня, електронний запис відновлять 5 липня.

Нагадаємо, що 12 червня на сесії міської ради затвердили передавальний акт про приєднання медзакладу, його об’єднають з Шостою міською поліклінікою міста Львів.

Total
0
Shares