З 1 липня Перша міська поліклініка міста Львів змінить назву. Медзаклад перейменують на Шосту міську поліклініку. Через це тимчасово призупинять записи до лікарів.
Графіки приймання будуть закриті з 1 липня, електронний запис відновлять 5 липня.
Нагадаємо, що 12 червня на сесії міської ради затвердили передавальний акт про приєднання медзакладу, його об’єднають з Шостою міською поліклінікою міста Львів.






