У Львові з’являться нові трамваї

Невдовзі вулицями міста курсуватимуть два нові трамваї «Електрон», про це «Твоєму місту» розповів Олег Забарило, директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради. 

За його словами, нові трамваї споживають більше електроенергії, проте можуть перевозити більшу кількість людей одночасно. Новий електротранспорт виїде на маршрути у першому кварталі 2024 року. 

Зауважимо, наразі за даними ресурсу alltransua, у Львові налічується дев’ять п’ятисекційних та вісім трисекційних трамваїв, які виготовив концерн «Електрон».

Total
0
Shares